Terug naar de pagina
Heb je vragen? Bel 070 - 3643070 of mail ons!

Onze mensen

Wij gaan voor een duurzaam Den Haag. Jij ook?

Heleen Weening Portret Website 2

Heleen Weening

 -

“Bij mij kun je terecht voor: strategie, explorerende co-creaties en directiezaken van DDH en het Klimaatfonds.”

Neem contact op met:
T 06 30 29 41 13 | heleen@duurzaamdenhaag.nl |
Bekijk profiel
Claudia Website

Claudia van Oosterhout

 -

"Bij mij kun je terecht voor: interne organisatie, directie- & financiële zaken."

Neem contact op met:
T | claudia@duurzaamdenhaag.nl |
Bekijk profiel
Amber Voorjaar

Amber van der Lans

 -

“Bij mij kun je terecht voor: vragen over energiebesparing en vergroening en ondersteuning van bewonersinitiatieven.”

Neem contact op met:
T 06 37 70 96 05 | amber@duurzaamdenhaag.nl |
Bekijk profiel
Anouk Dehue

Anouk Dehue

 -

“Bij mij kun je terecht voor: communicatie en ondersteuning van bewonersinitiatieven.”

Neem contact op met:
T 0646074434 | anouk@duurzaamdenhaag.nl |
Bekijk profiel
Anouk van Santen

Anouk van Santen

 -

“Bij mij kun je terecht voor: communicatie en groencampagnes, onder andere Bomen voor Den Haag. Ook ben ik de buurt contactpersoon van Laak Centraal.”

Neem contact op met:
T 0653712510 | anoukvansanten@duurzaamdenhaag.nl |
Bekijk profiel
Cas 3

Cas van der Graaf

 -

"Bij mij kun je terecht voor: communicatie, energiecoaches en acties voor bewoners en bewonersgroepen."

Neem contact op met:
T 06 316 406 56 | cas@duurzaamdenhaag.nl |
Bekijk profiel
Edwin Cornelissen

Edwin Cornelissen

 -

“Bij mij kun je terecht voor: alles wat te maken heeft met groen, water & natuur en Operatie Steenbreek.”

Neem contact op met:
T 06 16499548 | edwin@duurzaamdenhaag.nl |
Bekijk profiel
IMG 20220112 WA0004

Elena Judina

 -

“Bij mij kun je terecht voor: secretariële, office & financiële zaken."

Neem contact op met:
T 06 181 85 629 | elena@duurzaamdenhaag.nl |
Bekijk profiel
Jiska van Santen

Jiska van Santen

 -

“Ik doe onderzoek naar (hybride) warmtepompen en wat de voorwaarden en voordelen zijn om deze te installeren.”

Neem contact op met:
T 06 54232969 | jiska@duurzaamdenhaag.nl |
Bekijk profiel
Gerrit Jansen 4 Lr

Gerrit Jansen

 -

"Ik ondersteun het team van Duurzaam Den Haag met alledaagse werkzaamheden."

Neem contact op met:
T 070 - 3643070 | gerrit@duurzaamdenhaag.nl |
Bekijk profiel
Isabel Tirado

Isabel Tirado

 -

“Bij mij kun je terecht voor: Operatie Steenbreek en het Contactcentrum.”

Neem contact op met:
T 06 19 03 78 03 | isabel@duurzaamdenhaag.nl |
Bekijk profiel
Lennart van der Linde

Lennart van der Linde

 -

“Bij mij kun je terecht voor: informatie over klimaat, energie en duurzame stedelijke ontwikkeling, bewonersinitiatieven en het Klimaatfonds. Ook ben ik de contactpersoon voor de Lokale Actiegroep Scheveningen.”

Neem contact op met:
T 06 21 45 84 75 | lennart@duurzaamdenhaag.nl |
Bekijk profiel
Linda

Linda van Laar

 -

"Bij mij kun je terecht voor: communicatie, social media en pers. Ook ben ik de buurt contactpersoon voor Molenwijk/Puntpark."

Neem contact op met:
T 06 39 71 56 93 | linda@duurzaamdenhaag.nl |
Bekijk profiel
Linde Veger 1 Lr

Linde Veger

 -

"Ik ondersteun de projectleiders van Duurzaam Den Haag."

Neem contact op met:
T 070 - 3643070 | giselinde@duurzaamdenhaag.nl |
Bekijk profiel
Sandra Oosterveen

Sandra Oosterveen

 -

“Bij mij kun je terecht voor: corporate communicatie en projecten zoals voedseldistributie.”

Neem contact op met:
T 06 53 93 87 85 | sandra@duurzaamdenhaag.nl
Reinder Boon Portret Website2

Reinder Boon

 -

"Bij mij kun je terecht voor: procesondersteuning, planvorming en financiële vraagstukken om de stap van willen naar kunnen te zetten. Ook ben ik de buurtcontactpersoon van Koningsplein en omgeving."

Neem contact op met:
T 06 515 76 393 | reinder@duurzaamdenhaag.nl |
Bekijk profiel
Ruben Steekelenburg

Ruben Steekelenburg

 -

“Ik ondersteun de projectleiders van Duurzaam Den Haag.”

Neem contact op met:
T 06 10 78 81 98 | ruben@duurzaamdenhaag.nl |
Bekijk profiel
Tom Golder

Tom Golder

 -

“Bij mij kun je terecht voor doelgroepactivatie, wijkontmoetingen en initiatieven in stadsdeel Laak waarvan Spoorwijk in het bijzonder.”

Neem contact op met:
T 06 10 65 30 77 | tom@duurzaamdenhaag.nl
Yvonne 2020

Yvonne Bledoeg

 -

“Bij mij kun je terecht voor: financiële zaken."

Neem contact op met:
T 06 10 65 31 25 | yvonne@duurzaamdenhaag.nl

Hoi!

Heb je een vraag? Je kan ook met ons appen. We zijn op werkdagen beschikbaar tussen 09.00 en 15.00 uur.

Stuur een bericht