Terug naar de pagina
Heb je vragen? Bel 070 - 3643070 of mail ons!

Onze mensen

Wij gaan voor een duurzaam Den Haag. Jij ook?

Heleen Weening Portret Website 2

Heleen Weening

 -

“Bij mij kun je terecht voor; strategie, explorerende co-creaties en directiezaken van DDH en het Klimaatfonds.”

Neem contact op met:
T 06 30 29 41 13 | heleen@duurzaamdenhaag.nl
Claudia Website

Claudia van Oosterhout

 -

"Bij mij kun je terecht voor; interne organisatie, directie- & financiële zaken."

Neem contact op met:
T | claudia@duurzaamdenhaag.nl
Amber Van Der Lans 1 Lr

Amber van der Lans

 -

“Bij mij kun je terecht voor; het Duurzaam Den Haag Loket en bewonersinitiatieven.”

Neem contact op met:
T 070 - 36 430 70​ | amber@duurzaamdenhaag.nl
Anouk Dehue

Anouk Dehue

 -

“Bij mij kun je terecht voor communicatie en pers en ik ben de buurtcontactpersoon voor Konings- en Regentesseplein.”

Neem contact op met:
T 06 46 07 44 34 | anouk@duurzaamdenhaag.nl
Cas 3

Cas van der Graaf

 -

"Bij mij kun je terecht voor communicatie, online content en social media"

Neem contact op met:
T 06 316 406 56 | cas@duurzaamdenhaag.nl |
Bekijk profiel
Charlotte Bos

Charlotte Bos

 -

“Bij mij kun je terecht voor; corporate communicatie, pers en ondernemersinitiatieven.”

Neem contact op met:
T 06 10 65 31 53 | charlotte@duurzaamdenhaag.nl |
Bekijk profiel
Edwin Cornelissen

Edwin Cornelissen

 -

“Bij mij kun je terecht voor; alles wat te maken heeft met groen, water & natuur en Operatie Steenbreek.”

Neem contact op met:
T 06 16499548 | edwin@duurzaamdenhaag.nl
Gerrit Jansen 4 Lr

Gerrit Jansen

 -

"Ik ondersteun het team van Duurzaam Den Haag met alledaagse werkzaamheden."

Neem contact op met:
T 070 - 3643070 | gerrit@duurzaamdenhaag.nl
Lennart van der Linde

Lennart van der Linde

 -

“Bij mij kun je terecht voor: informatie over klimaat, energie en duurzame stedelijke ontwikkeling, bewonersinitiatieven en het Klimaatfonds. Ook ben ik de buurtcontactpersoon van Moerwijk-Oost.”

Neem contact op met:
T 06 21 45 84 75 | lennart@duurzaamdenhaag.nl
Linde Veger 1 Lr

Linde Veger

 -

"Ik ondersteun de projectleiders van Duurzaam Den Haag."

Neem contact op met:
T 070 - 3643070 | giselinde@duurzaamdenhaag.nl
Reinder Boon Portret Website2

Reinder Boon

 -

"Bij mij kun je terecht voor procesondersteuning, planvorming en financiële vraagstukken om de stap van willen naar kunnen te zetten."

Neem contact op met:
T 06 515 76 393 | reinder@duurzaamdenhaag.nl
Tom Golder

Tom Golder

 -

“Bij mij kun je terecht voor: vragen over energie besparen, bewonersinitiatieven,  duurzame ontmoetingen in de wijk en ik ben buurtcontactpersoon voor Molenwijk/Noordpolderbuurt.”

Neem contact op met:
T 06 10 65 30 77 | tom@duurzaamdenhaag.nl
Yvonne Bloedoeg 1 Lr

Yvonne Bledoeg

 -

“Bij mij kun je terecht voor; secretariële, office & financiële zaken."

Neem contact op met:
T 06 10 65 31 25 | yvonne@duurzaamdenhaag.nl