
Joris Wijsmuller nieuwe directeur-bestuurder Duurzaam Den Haag en Klimaatfonds
Vertrekkend directeur Heleen Weening is heel blij met haar nieuwe opvolger
Lees verderDe docu toont de diversiteit, achtergronden en passie van alle prachtige initiatieven in Den Haag
Wat We Eten is een televisieserie die in diverse regio’s, steden en dorpen uit Nederland onderzoekt waar ons eten vandaan komt.
Deze keer is onze stad aan de beurt, waar inmiddels al meer dan 150 voedselinitiatieven te vinden zijn! In 2015 is er een reis gemaakt langs een aantal van deze lokale voedselinitiatieven. De aflevering toont de diversiteit, achtergronden en passie van die prachtige initiatieven – van straatmoestuin tot stadswijngaard – en de mensen die zich hiervoor met hart en ziel inzetten:
De productie Wat We Eten is een samenwerking tussen eengarde, Fair Only, Kiwi Bird Productions en Marleen Verschoor Producties. Deze aflevering wordt mede mogelijk gemaakt door Fonds 1818, De Schaal van Kampen en de gemeente Den Haag.
Vertrekkend directeur Heleen Weening is heel blij met haar nieuwe opvolger
Lees verderVoorlopers verduurzamen toch wel, die hoef je niet te helpen. De grote massa, daar gaat het om. Dat...
Lees verderHeb je een vraag? Je kan ook met ons appen. We zijn op werkdagen beschikbaar tussen 09.00 en 15.00 uur.
Stuur een bericht
Deel pagina: