Duurzaam Den Haag Nieuwjaarsbijeenkomst
We blikken terug en kijken vooruit. Ook kan je weer jouw duurzame idee pitchen!
Een nieuw jaar met nieuwe plannen! Op dinsdag 24 januari organiseren wij weer onze jaarlijkse nieuwjaarsbijeenkomst. Dit keer in het Helena van Doeverenplantsoen 3 vanaf 16.45 uur.
Samen kijken we terug op de hoogtepunten van 2022. Waarin we met elkaar Den Haag nog duurzamer hebben gemaakt. Door de meeste tegels van Nederland te wippen, honderden bomen te planten en onze woningen te isoleren.
Natuurlijk kijken we ook vooruit. Onze directeur Joris Wijsmuller vertelt hoe we in 2023 met heel de stad weer aan de slag willen gaan. Wethouder Duurzaamheid, Energietransitie en Klimaatadaptatie Arjen Kapteijns is ook aanwezig om zijn plannen voor komend jaar te delen.
Meld je meteen aan (niet verplicht, wel zo fijn).
Programma (invulling volgt)
- Inloop 16.45 - 17.15 uur
- Start programma 17.15 uur
- Afsluiting: 19.15 uur
Pitch je idee
En ben jij het nieuwe jaar begonnen met een fantastisch idee of project? Pitch deze in maximaal drie minuten op het zeepkistje. Meld je pitch aan.
Meld je aan
Om te weten hoeveel mensen we ongeveer kunnen verwachten is aanmelden via onderstaande link gewenst, maar niet verplicht.
Wat: Duurzaam Den Haag Nieuwjaarsborrel
Waar: Helena van Doeverenplantsoen 3, 2512 ZB Den Haag
Tijd: van 16.45 tot 19.15 uur