Terug naar de pagina
Heb je vragen? Bel 070 - 3643070 of mail ons!

Onze mensen

Wij gaan voor een duurzaam Den Haag. Jij ook?

Heleen Weening
 - Directie

“Bij mij kun je terecht voor: strategie, explorerende co-creaties en directiezaken van DDH en het Klimaatfonds.”

Neem contact op met:
T 06 30 29 41 13 | heleen@duurzaamdenhaag.nl
Amber van der Lans
 - Projecten

“Bij mij kun je terecht voor: verschillende projecten zoals de HK1000 en het Duurzaam Den Haag Loket.”

Neem contact op met:
T 070 82 092 05 | amber@duurzaamdenhaag.nl
Charlotte Bos
 - Projecten & Communicatie

“Bij mij kun je terecht voor: corporate communicatie en co-creatie initiatieven.”

Neem contact op met:
T 06 10 65 31 53 | charlotte@duurzaamdenhaag.nl |
Bekijk profiel
Edwin Cornelissen
 - Projecten

“Bij mij kun je terecht voor: alles met betrekking tot natuur en water.”

Neem contact op met:
T 06 16499548 | edwin@duurzaamdenhaag.nl
Evert Drewes
 - Projecten

“Bij mij kun je terecht voor: duurzame oplossingen voor ondernemers en voor een netwerk in Den Haag.”

Neem contact op met:
T 06 484 704 92 | evert@duurzaamdenhaag.nl
Lennart van der Linde
 - Projecten

“Bij mij kun je terecht voor: informatie over klimaat, energie,  duurzame stedelijke ontwikkeling en het Klimaatfonds.”

Neem contact op met:
T 06 21 45 84 75 | lennart@duurzaamdenhaag.nl
Sandra Nap (associate)
 - Projecten

“Bij mij kun je terecht voor: energiesponsoring voor maatschappelijke organisaties en bedrijven.”

Neem contact op met:
T 06 106 531 54 | sandra@duurzaamdenhaag.nl
Tom Golder
 - Projecten

“Bij mij kun je terecht voor: vragen over energie besparen, bewonersinitiatieven en duurzame ontmoetingen in de wijk.”

Neem contact op met:
T 06 10 65 30 77 | tom@duurzaamdenhaag.nl
Anouk Dehue
 - Communicatie

“Bij mij kun je terecht voor: online content, de website, pers en public relations.”

Neem contact op met:
T 06 231 167 44 | anouk@duurzaamdenhaag.nl
Rosalie Ruardy
 - Communicatie

Bij mij kun je terecht voor: de website, nieuwsbrief, social media, interviews & fotografie.

Neem contact op met:
T 06 10 65 28 34 | rosalie@duurzaamdenhaag.nl |
Bekijk profiel
Yvonne Bledoeg
 - Officemanager en Financieel medewerker

“Bij mij kun je terecht voor: secretariële, office & financiële zaken."

Neem contact op met:
T 06 10 65 31 25 | yvonne@duurzaamdenhaag.nl